Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mistrzowie Agro - Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku

Mistrzowie Agro - Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku

Miło nam poinformować, iż przedstawiciele gminy Zawadzkie zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro (największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Nową Trybunę Opolską" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”).

Nominacje do nagród uzyskali: Jan Czanguleit – sołtys Sołectwa Kielcza oraz Stowarzyszenie Kobiet Żędowickich.

Dnia 5 października rozpocznie się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku zostaną przyznane osobno w każdym powiecie naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do środy, 4 listopada.

Zwycięzcy z powiatów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego etapu plebiscytu, który rozpocznie się w poniedziałek, 9 listopada. Tego dnia wszystkich laureatów pierwszego etapu zaprezentujemy w gazecie. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu potrwa do wtorku, 18 listopada. Laureaci z powiatów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Zwycięzcy w wojewódzkim finale plebiscytu awansują do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się w piątek, 20 listopada i potrwa do czwartku, 30 listopada. Finał wyłoni laureatów tytułów Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 i Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020.

Ważne informacje i terminy:

Źródło: www.nto.pl

Poniżej udostępniamy Państwu link do strony internetowej, na której można oddać głos na swoich faworytów:
https://nto.pl/mistrzowie-agro-wielki-plebiscyt-rozpoczety-zaglosuj-na-soltysow-rolnikow-i-kola-gospodyn-wiejskich-lub-zglos-kandydatow-do/ar/c8-14313241

Wersja XML