Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzkiem - PRYMUSEM OPOLSZCZYZNY

Podczas uroczystej gali Regionalnego Święta Edukacji, która odbyła się 23 października 2019 r. w Filharmonii Opolskiej, Łukasz Woyciechowski - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzkiem odebrał honorową Nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego PRYMUS OPOLSZCZYZNY, przyznawaną uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce oraz sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach, itp. Łukasz, dzięki wysokim osiągnięciom w roku szkolnym 2018/2019 (tj. średnia ocen 5,80 i wzorowe zachowanie, tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Multitest 2018, tytuł Laureata III stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus. Lingua plus, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Pionier 2018” z matematyki) znalazł się w gronie 40 najlepszych uczniów województwa opolskiego. Należy podkreślić, że Łukasz jest jedynym wyróżnionym uczniem z powiatu strzeleckiego.
Na co dzień Łukasz jest bardzo zdolnym i ambitnym uczniem klasy 8b Publicznej Szkoły Podstawowej w Zawadzkiem, którą reprezentuje w wielu konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Ma bardzo szerokie zainteresowania. Jest aktywnym uczestnikiem szkolnego koła matematycznego i teatralnego.
Gra na gitarze i pianinie, z wielkim zapałem uczy się języka angielskiego oraz rozwija swoje umiejętności pływackie.
Gratulujemy Łukaszowi dotychczasowych sukcesów oraz życzymy dalszych osiągnięć i niegasnącego zapału do rozwijania zainteresowań i pasji.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Wersja XML